Üyelik Sözleşmesi

Bu internet sitesine veya mobil uygulamaya girmeniz halinde bu internet sitesinde ya da mobil uygulamadaki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin (üye veya 3.şahıslar tarafından ) ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Bircom İyi Teknolojiler A.Ş. sorumlu değildir. Bircom İyi Teknolojiler A.Ş., sözleşmenin bu şekilde ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bircom İyi Teknolojiler A.Ş., işbu site ve site uzantısında ya da mobil uygulamada mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede ya da mobil uygulamada sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede ya da mobil uygulamada yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin ya da mobil uygulamanın kullanımı ya da siteye ve mobil uygulamaya giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Bircom İyi Teknolojiler A.Ş.ve Bircom İyi Teknolojiler A.Ş. grup şirketleri, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili Yönetmelik uyarınca , kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kişisel verileri işleme, depolama, kullanma,aktarma, silme ve kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Bircom İyi Teknolojiler A.Ş.'nin kendisine yönelik yukarıda belirtilen kişisel verileri işleme ve iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

Bircom İyi Teknolojiler A.Ş., 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili Yönetmelik uyarınca gerekli tüm önlemleri almasına rağmen, sözleşmenin üye veya 3. şahıslar tarafından ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, hacker saldırısı, telekomünikasyon hatlarında meydana gelen arızalar, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Bircom İyi Teknolojiler A.Ş.'nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Bircom İyi Teknolojiler A.Ş. Bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Bircom İyi Teknolojiler A.Ş. bu internet sitesi ve mobil uygulamanın genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesinde ve mobil uygulamadaki tüm bilgi, resim, marka ve markaların, www.sennheiser.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve 5846 sayılı ve 6769 Sayılı Yasalar çerçevesinde yasal koruma altındadır. Internet sitesinde veya mobil uygulamada bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Bircom İyi Teknolojiler A.Ş.'nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Bircom İyi Teknolojiler A.Ş. dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye veya mobil uygulamaya her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.