Sipariş Süreci

Siparişinizle ilgili sürekli durum güncellemelerini posta yoluyla alacaksınız. Bunun için lütfen siparişinizi verirken belirttiğiniz posta adresinin gelen kutusunu kontrol edin.

Siparişiniz başarıyla işlendikten sonra faturanızın bir kopyası size e-posta ile gönderilir. Lütfen spam veya önemsiz posta klasörünüzü kontrol edin.

Sevkiyattan sonra takip numaranızı posta yoluyla alacaksınız.

Maalesef, siparişinizi gönderdikten sonra gönderim adresinizi değiştiremezsiniz. Fiziksel gönderi içeren siparişler, gönderildiklerinde derhal gönderim acentesine gönderilir ve sistemimiz artık bunları geri alamaz veya değiştiremez. Gönderiniz başarılı bir şekilde teslim edilmezse, gönderim deposuna iade edilecek ve hesabınıza bir alacak kaydedilecektir.

Depodaki tüm ürünlerin envanterini tutmaya çalışmamıza rağmen, bazen bir ürün geri sipariş edilecektir. Normalde ürün bir hafta içinde hazır olur. Ürün gönderilir gönderilmez bir e-posta alacaksınız. Siparişiniz gönderilinceye kadar ücretlendirilmeyeceğinizi unutmayın.

Siparişiniz depomuza geri gönderildiyse, orijinal ödeme yönteminize geri ödeme yapılacaktır. Siparişleri yeniden gönderemiyoruz ve lütfen web sitemizden yeni bir sipariş vermenizi rica ediyoruz.

İptal ve İade İşlemleri

Siparişinizi iptal etmek için siparişin verildiği gün talepte bulunabilirsiniz (ürününüz arka siparişte değilse). Siparişiniz çoktan gönderildiği için talebinizin onaylanamayabileceğini lütfen unutmayın. Siparişiniz iptal edilemiyorsa, sipariş gönderildiğinde bir e-posta bildirimi alacaksınız.

İade talebinde bulunduysanız, ürünler depomuzda kontrol edildikten sonra paranız iade edilecektir. Para iadesi ile ilgili diğer tüm sorularınız için lütfen İletişim Merkezi aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Para iadeniz, iadeniz bize ulaştıktan 5 - 7 iş günü sonra kartınızda görünecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Gizlilik politikasını web sitemizdeki footer alanında bulabilirsiniz.

Hayır. Ticaret sistemimiz tüm çerezleri şifreler. Ayrıca, çerez hiçbir kişisel bilgi içermez, sadece sistemimizin tarayıcınızı tanıması için benzersiz bir tanımlayıcıdır.

Ürününüzün kullanımı veya teknik bilgileriyle ilgili yardım için lütfen Teknik Destek ile iletişime geçin.

Satış vergisi, ürünün gönderildiği eyalete bağlı olarak müşteriler için fiziksel ürünlere uygulanabilir.

Ödeme yöntemlerine genel bir bakışı ödeme sayfasında veya bu sayfanın altbilgisinde görebilirsiniz. Olası ödeme sağlayıcılarını sürekli olarak genişletmeye çalışıyoruz.

Evet, öyle. Kredi kartlarına ek olarak örneğin PayPal'ı da kabul ediyoruz. Ödeme sayfasında veya bu sayfanın altbilgisinde ödeme yöntemlerine genel bir bakış görebilirsiniz.

Kodu doğru yazdığınızdan emin olun. Lütfen kuponun hüküm ve koşullarına dikkat edin.

Bir kredi kartının kabul edilmemesinin birçok olası nedeni vardır: kartın son kullanma tarihinin geçmiş olması, kredi limitinize ulaşmış veya limitinizi aşmış olmanız, günlük ücret limitinizi aşmış olmanız veya işlemin her iki tarafındaki bir bilgisayarın teknik sorunlar yaşıyor olması.

Kredi kartı ödemenizi gönderirken sorun yaşarsanız, yardım için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerken, lütfen aldığınız hata mesajı numaralarını ve alışveriş sepetinde görülen sipariş numarasını ekleyin.