İş & Pozisyon Fırsatları

Üç kelime, bir vaat.

Sennheiser için çalışan herkes kaliteli sesi yaşamının odak noktası yapmıştır. Tüm kullanıcılarımızın da aynı kaliteli sese aynı şekilde ulaşmasını istiyoruz. Her geçen gün bu tutkuyu, premium kaliteyi ve inovasyonu sizlere sunarak sözümüzü onurlandırmayı istiyoruz.

Bu, müzik seven bireysel kullanıcılarımız için olduğu kadar, dünyanın dört bir yanındaki lider profesyonel müşteriler için de geçerlidir - uzun zamandır mükemmellik için ün kazanmış bulunmaktayız.

Bunu başarmak için, dünyanın dört bir yanındaki Sennheiser ekibi, yenilikçi, çığır açan bir teknolojiden çok daha fazlasını sunuyor. Kendini işine adamış personelimiz, kullanıcılarını ve isteklerini tanır, ihtiyaçlarını anlar ve onlara kapsamlı, yerel destek sağlar. Teknik olarak olağanüstü çözümlerimizi, hem kişisel bağlılık hem de mümkün olan en yüksek hizmet kalitesi ile sunulan bir hizmet portföyüyle tamamlarlar.

Yeni maceralara beraber atılıyoruz.

Ar-Ge ve üretimden pazarlamaya, satış ve diğer birçok departmana kadar ekiplerimiz arasında yakın entegrasyon ve yapıcı iletişim, Sennheiser'deki tipik hizmet anlayışının temelini oluşturmaktadır. Yoğunlaşmış ve modernleşmiş çalışma süreçlerimizdeki adımları başarıyla tamamlamamız, işimizin tüm alanlarında kalıcı bir ekip ruhu aşılamamızı sağlar.

Şirket içinde daha fazla dayanışma, dış dünyada daha fazla marka bilinirliği anlamına gelir: Uluslararası, disiplinler arası proje ekipleri, Sennheiser markasını tüm dünyada güçlendirmeye yardımcı olur. Güçlü bir ekip olmadan bu mümkün olmazdı. Kapsamlı eğitim ve ileri eğitim seçeneklerimiz, tüm personelimize ufuklarını profesyonel ve kişisel düzeyde genişletme ve kariyerlerini aktif olarak Sennheiser içinde şekillendirme şansı sunuyor.

Kulağa iyi geliyor mu? O zaman neden Sennheiser hakkında daha fazla şey öğrenmiyorsunuz? Burada olman harika.