Resmi Satış Noktalarının Avantajları

Hifilife Mağazaları

İstanbul'da Akasya, İstinyePark ve Kanyon AVM, Ankara'da Panora AVM ve İzmir'de İstinyePark AVM'deki Hifilife Deneyim Mağazaları, Sennheiser'ın yetkili satıcısıdır. Sennheiser bluetooth kulaklıkları, HD ve IE serisi odyofil kulaklık modelleri ile AMBEO Soundbar modellerini deneyim uzmanlarının desteği ile Hifilife mağazalarında deneyimleyebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

MediaMarkt

Sennheiser yetkili satıcısı olan MediaMarkt Türkiye mağazalarında, Sennheiser'ın popüler kablosuz kulak içi ve kulak üstü kulaklıklarını ve AMBEO Soundbar Plus ve Sub'ı MediaMarkt Sennheiser uzmanlarının desteği ile detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

D&R

Sennheiser'ın günlük kullanım kulak içi ve kulak üstü kablolu - kablosuz kulaklık modellerini D&R AVM ve D&R İstanbul Havalimanı mağazalarında deneyimleyebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar

Sennheiser'ın günlük kullanım kulak içi ve kulak üstü kablolu - kablosuz kulaklık modellerini Vatan Computer mağazalarında deneyimleyebilirsiniz.

Teknosa

Sennheiser HD 350, 450 ve 458BT gibi kulaklık modelleriyle birlikte CX serisi kulak içi kulaklık modellerini Teknosa mağazalarında deneyimleyebilir. Teknosa web sitesi ve Teknosa pazaryeri mağazalarından satın alabilirsiniz.

Amazon

Amazon.com.tr üzerinde Sennheiser HD ve Momentum serisi bluetooth kulaklık modelleriyle IE ve HD serisi odyofil kulaklık modellerini satın alabilirsiniz. Ayrıca AMBEO Max ve AMBEO Plus'ı da satın alabilirsiniz.