150₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Avantajı l Vade Farksız 4 Taksit İmkanı l Anlık Sepette İndirim Fırsatları

0

Sepetiniz boş

Daha İyi Bir Gelecek İçin Değer Veriyoruz

Fırsat Eşitliğine İnanıyoruz


Başarısı araştırma ve bilgiye dayanan bir şirket olarak, eğitimin sadece refah için değil, aynı zamanda barış içinde bir arada yaşamanın anahtarı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle müzik, ses veya teknoloji gibi konuları destekleyen üniversiteleri, okulları ve diğer eğitim projelerini destekliyoruz.

Aile hayatı ve iş-yaşam dengesini desteklemek


Bizim için Sennheiser'ın çeşitlilik ve fırsat eşitliği anlamına gelmesi önemlidir. Bu, şirketteki kadınları nasıl güçlendirdiğimize de yansıyor. Hem kadınlar hem de erkekler için, aile hayatı ve kariyerinin daha iyi uzlaşabileceği bir çerçeve oluşturmaya çalışıyoruz. Ayrıca, Sennheiser dünya çapında bir çeşitlilik ağına sahiptir.

Gururlu Uluslararası Şirket Yapısı


Sennheiser'deki ekibimiz uluslararasıdır - tıpkı tüm dünyada evde olan müşterilerimiz gibi: Mikrofonları kullanan küresel yıldızlar ve hobi müzisyenleri ile kulaklıklarımız hakkında tutkulu olan müzik severleri içerir. Bu küresel topluluk, birbirimizle açık ve hoşgörülü bir etkileşime sahip olmamızın nedenidir. Uluslararası bir şirket olarak, burada Almanya'daki farklı bir topluma ve açık sınırlara ve küresel fikir ve mal alışverişine güveniyoruz.

Kaliteli çalışma ortamlarını desteklemek


Sennheiser'de çalışan herkesi ve dünya çapındaki tedarikçilerimizi önemsiyoruz ve güvenli bir çalışma ortamına sahip olmalarını sağlamak için çalışıyoruz. üyesi olduğumuz ZVEI ürünlerimizde "kabul edilemez koşullar altında çıkarılan nadir toprak elementlerini" kullanmadığımızdan emin olmak için her yıl tedarik zincirimizi gözden geçiriyor. Ayrıca nadir toprak elementleri için alternatifler geliştiren SUSMAGPRO projesinin bir parçasıyız.

Son Ana Kadar Dayanıklı Ürünler


Ürünlerimiz 'dayanıklıdır'. Kullanıcılarımızın sadece Sennheiser ürünlerinin uzun süre tadını çıkarmasını istemiyoruz, aynı zamanda daha az ürünün atık haline  gelmesini sağlamaya yardımcı oluyoruz. Bu yüzden uzun bir süre boyunca birçok ürünümüz için yedek parça sağlamaya çalışıyoruz. Örneğin, 1968'den beri kulaklık efsanesi HD 414 için sarı kulak yastıklarını üretiyoruz.

Doğaya Değer ve Önem Veriyoruz


Sennheiser üretim tesislerimizde çevresel etkiyi minimumda tutmaya çalışıyoruz. Örneğin, merkezimizdeki İnovasyon Kampüsünde, oda sıcaklığını otomatik olarak düzenleyen ve% 80'e kadar yenilenebilir enerji kullanan bir buz depolama sistemimiz var. Ek olarak, plastik miktarını azaltıp, kağıt ve mukavva kullanmaya odaklanırken, mümkün olan her yerde kompozit malzemelerden kaçınmak istiyoruz.

Haber Bülteni